VIDEO Bendeac l-a luat la mișto pe un fotbalist de la FCSB: "Vă dați seama, capitala Spaniei e Barcelona că acolo joacă Messi" - www.infoziare.ro

Mihai Bendeac a realizat un sketch în cadrul show-ului de comedie "În puii mei", de la Antena 1, în care l-a imitat pe Ovidiu Popescu, mijlocașul de la FCSB, care a fost poreclit "Lampard" de Gigi Becali. Actorul l-a pus pe personaj în ipostaza de a fi pe băncile școlii și de a fi luat la întrebări de profesorul de geografie. Sketchul poate fi urmărit mai jos. ... [citeste]

Actualizata la: 05 mar 2018

FOTO + VIDEO Fără Messi și Suarez, Barcelona a remizat cu Celta Vigo în Cupa Spaniei, 1-1 - 27% - Gazeta Sporturilor
Barcelona – Real Madrid 1-1, în manşa tur a semifinalelor Cupei Spaniei. Messi, doar 30 de minute! Video cu rezumatul - 27% - Fanatik
Campionatul Spaniei 2018-2019, prima etapă. Messi, dublă. Barcelona, victorie. Program și rezultate / VIDEO - 26% - Libertatea
În puii mei. Ovidiu Popescu, luat la mișto de Mihai Bendeac - 26% - DC News
"Dacă am luat 10 milioane pe unul care a făcut "fâs", vă daţi seama cât iau pe el!" Omul care le ia faţa lui Man şi Coman şi pleacă pe bani mulţi de la FCSB - 26% - Pro Sport
VIDEO + FOTO Barcelona a câștigat cu emoții Supercupa Spaniei, 2-1 cu Sevilla » Supergol marcat de Dembele, penalty ratat în minutul 90 + record stabilit de Leo Messi - 25% - Gazeta Sporturilor
Messi, primul fotbalist care 400 de goluri în campionatul Spaniei - 25% - Libertatea
Cupa Regelui Spaniei 2018, sferturi. BOMBĂ: Real, eliminată de Leganes! Barcelona joacă joi! | VIDEO - 25% - Libertatea
BARCELONA - LIVERPOOL 3-0 // VIDEO+FOTO Messi a cerut penalty în prima repriză, dar arbitrul nici nu l-a băgat în seamă » Verdictul tranșant al lui Ion Crăciunescu - 25% - Gazeta Sporturilor
Fotbal: Lionel Messi (FC Barcelona), la cel de-al 400-lea său gol în campionatul Spaniei - 25% - AGERPRES