CSU Craiova – Dinamo, în sferturile Cupei României 2018. FRF a împăcat și capra, și varza: se joacă pe 6 martie - www.infoziare.ro

CSU Craiova – Dinamo, în sferturile Cupei României 2018 (marți, 17:00). ”Leii” sau ”câinii”? Bratu debutează pe banca lui Dinamo. CSU Craiova – Dinamo ACTUALIZARE 1 martie, 15.00. Meciul dintre CSU Craiova şi Dinamo, din sferturile Cupei României, se va disputa marţi, 6 martie, de la ora 17:00. ACTUALIZARE 1 martie, 10.50. Oltenii nu sunt de […] Post-ul apare prima dată în . [citeste]

Actualizata la: 01 mar 2018
Ziarul: Libertatea

CSU Craiova – Dinamo, în sferturile Cupei României 2018. FRF a reprogramat partida din cauza vremii nefavorabile. Se joacă pe 13 martie - 60% - Libertatea
Cupa Romaniei. S-a aflat când se joacă meciul CSU Craiova - Dinamo, din sferturile Cupei României - 49% - Realitatea TV
CSU Craiova – Dinamo, în sferturile Cupei României 2018 (marți, 6 martie). Fani speciali pentru olteni! Casa închisă pentru meci! - 49% - Libertatea
CSU Craiova – Dinamo, în sferturile Cupei României 2018 (joi, 20.30). ”Leii” sau ”câinii”? Bratu debutează pe banca lui Dinamo - 47% - Libertatea
CSU Craiova – Dinamo, în sferturile Cupei României 2018. FRF a reprogramat partida din cauza vremii nefavorabile - 45% - Libertatea
CSU Craiova – Dinamo, în sferturile Cupei României 2018 (joi, 20.30). FRF a reprogramat partida din cauza vremii nefavorabile - 45% - Libertatea
LIVE TEXT CSU Craiova – Dinamo, în sferturile Cupei României 2018. Oltenii s-au calificat în semifinale | FOTO&VIDEO - 44% - Libertatea
LIVE TEXT CSU Craiova – Dinamo, în sferturile Cupei României 2018. Oltenii au deschis scorul | FOTO&VIDEO - 44% - Libertatea
LIVE TEXT CSU Craiova – Dinamo, în sferturile Cupei României 2018. Oltenii au dominat prima repriză | FOTO&VIDEO - 44% - Libertatea
LIVE TEXT CSU Craiova – Dinamo, în sferturile Cupei României 2018. Oltenii conduc, ”alb-roșii” presează | FOTO&VIDEO - 44% - Libertatea
LIVE TEXT CSU Craiova – Dinamo, în sferturile Cupei României 2018. Incidente provocate de fanii dinamoviști | FOTO&VIDEO - 44% - Libertatea
LIVE TEXT CSU Craiova – Dinamo, în sferturile Cupei României 2018 (marți, 17.00). Se vând ACUM ultimele bilete | FOTO&VIDEO - 44% - Libertatea