liveTEXT + VIDEO ACUM » AFC Hermannstadt - FCSB » Gol marcat de Hermannstadt după o gafă în apărarea stelistă - www.infoziare.ro

AFC Hermannstadt și FCSB JOACĂ ACUM, în sferturile Cupei României. Partida trebuia să se dispute miercuri, dar nu s-a jucat din cauza terenului acoperit de zăpadă. Meciul este liveTEXT pe GSP.RO și în direct pe TV Digi Sport, TV Telekom Sport și ProX. liveTEXT AFC Hermannstadt - FCSB 1-0A marcat: Rusu 12'- Video Echipele de start: AFC Hermannstadt: Cabuz - A. ... [citeste]

Actualizata la: 01 mar 2018

liveTEXT + VIDEO ACUM » AFC Hermannstadt - FCSB 2-0 » Gazdele fac spectacol contra steliștilor - 45% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT + VIDEO ACUM » AFC Hermannstadt - FCSB 3-0 » Steliștii sunt umiliți în sferturile Cupei - 44% - Gazeta Sporturilor
LIVE BLOG | FC Hermannstadt - FCSB se joacă ACUM. Blănaru şi Rusu înscriu după erori mari în apărarea lui Dică. Scandal la Sibiu! FOTO: Cătălin Popa a arătat penalty pentru FCSB, apoi s-a răzgândit şi l-a anulat. Ce s-a întâmplat - 42% - Pro Sport
liveTEXT ACUM » AFC Hermannstadt - FCSB » Sferturile Cupei României - 41% - Gazeta Sporturilor
FCSB - HERMANNSTADT 3-0 // VIDEO+FOTO Show cu Hermannstadt » FCSB se impune cu 3-0 și se apropie la 3 puncte de CFR Cluj! Cum arată clasamentul - 41% - Gazeta Sporturilor
HERMANNSTADT - FCSB 1-3 // VIDEO Moruțan, olimpian! Schimbarea făcută de Dică în minutul 38 a resuscitat-o pe FCSB cu Hermannstadt, la Târgu Mureș - 41% - Gazeta Sporturilor
CONCORDIA CHIAJNA - HERMANNSTADT 2-2 // VIDEO Chiajna și Hermannstadt s-au anihilat reciproc în cel mai spectaculos meci al play-out-ului » Toate golurile s-au marcat în primele 18 minute - 40% - Gazeta Sporturilor
FCSB - HERMANNSTADT // FOTO Suporterii lui Hermannstadt i-au enervat pe cei de la FCSB » Bannere și scandări ironice: „Iar jucăm cu voi?!” - 38% - Gazeta Sporturilor
FCSB - HERMANNSTADT 3-0 // NOTE GSP Ioan Hora, eficient încă de la debut: a fost cel mai bun om al FCSB-ului cu Hermannstadt: ce notă a luat + cine a dezamăgit - 38% - Gazeta Sporturilor
AFC HERMANNSTADT - FCSB // FOTO Gafă amuzantă după reprogramarea meciului de Cupă: "Partida s-a amânat pentru 29 februarie" ;) - 37% - Gazeta Sporturilor
CUPA ROMÂNIEI / liveTEXT ACUM + VIDEO Gaz Metan și AFC Hermannstadt luptă pentru ultimul loc în finală - 37% - Gazeta Sporturilor
AFC Hermannstadt - FCSB 3-0 // EXCLUSIV Ce prime au avut jucătorii lui Hermannstadt ca s-o învingă pe FCSB - 37% - Gazeta Sporturilor
FCSB - HERMANNSTADT // FCSB, abandonată de ultrași » Situație incredibilă la meciul cu Hermannstadt - 37% - Gazeta Sporturilor
FINALA CUPEI ROMÂNIEI // liveTEXT + VIDEO și FOTO U Craiova și AFC Hermannstadt joacă ACUM pentru trofeu - 37% - Gazeta Sporturilor