VIDEO Meci nebun cu 8 goluri între Anderlecht și Mouscron » Rotariu a dat două pase de gol! Ce a făcut Alexandru Chipciu - www.infoziare.ro

Anderlecht și Mouscron au oferit un meci superb în Belgia în această după-amiază, gazdele impunându-se cu 5-3 într-un meci în care Alexandru Chipciu și Dorin Rotariu au fost pe teren. Anderlecht a început perfect meciul și a condus la pauză cu 2-0, după golurile lui Morioka și Teodorczyk. Jocul perfect al gazdelor a continuat și în repriza secundă, același Teodorczyk reușind o "dublă", în minutele 57 și 61. ... [citeste]

Actualizata la: 25 feb 2018

Meci nebun cu 8 goluri între Anderlecht și Mouscron » Rotariu a dat două pase de gol! Ce a făcut Alexandru Chipciu - 97% - Gazeta Sporturilor
Nebunie în Anderlecht - Mouscron! Echipa lui Chipciu conducea cu 4-0 în minutul 70, dar finalul a fost cu adevărat special. Rotariu a dat două pase de gol - 57% - Pro Sport
Dorin Rotariu a dat două pase de gol în meciul Anderlecht – Mouscron (5-3) - 50% - Libertatea
VIDEO Absolut dramatic! Duel cu șapte goluri între Standard Liege și Mouscron » Rotariu a înscris pentru echipa lui Rednic » Ce a făcut Răzvan Marin - 40% - Gazeta Sporturilor
Bayern Munchen – Chelsea 4-1. Bavarezii au făcut spectacol într-un meci arbitrat de Ovidiu Hațegan. Lewandowski, din nou fabulos. Polonezul a înscris două goluri și a oferit și două pase decisive - 33% - Pro Sport
Meci nebun între Chiajna şi Dinamo. La pauză era 0-0, în repriza a doua s-au marcat şapte goluri! - 33% - Adevarul
Cât ghinion pentru Alexandru Chipciu! Fotbalistul lui Anderlecht s-a accidentat din nou. Anunţul făcut de presa belgiană - 32% - Pro Sport
VIDEO + FOTO Meci nebun cu 4 goluri și penalty ratat între Juventus și Tottenham » Guardiola zdrobește Basel și mărșăluiește spre trofeu - 30% - Gazeta Sporturilor
LIGA 2, etapa #16, liveSCORE // Meci nebun între Turris și Ripensia! ȘASE goluri marcate în primul meci al rundei + programul și clasamentul actualizat - 29% - Gazeta Sporturilor
S-a terminat sezonul regulat în Belgia! Chipciu şi Răzvan Marin, destine diferite faţă de Rotariu şi Boloni. Eupen - Mouscron era 0-0 în minutul 73, dar apoi a urmat coşmarul pentru echipa lui "Roti" - 29% - Pro Sport
FCSB – Astra, meciul revanșei pentru Budescu și Alibec! „Killerii” au făcut show: Budi – două pase decisive, Denis – două goluri - 28% - Fanatik
Se anunță un meci nebun între Galatasaray și Real Madrid! În ultimele 6 confruntări s-au marcat 26 de goluri - 28% - Fanatik
Chipciu, titular într-un meci amical disputat de Anderlecht - 28% -
ST. TRUIDEN - GENK // VIDEO + FOTO Ianis Hagi marchează două goluri într-un meci NEBUN! Arbitrul a fluierat mai devreme finalul, iar rezultatul se poate decide la comisii - 28% - Gazeta Sporturilor