Ovidiu Hațegan va arbitra meciul Bayern - Beșiktaș, din Liga Campionilor

Partida dintre Bayern Munchen şi Beşiktaş Istanbul programată, marţi, în optimile de finală ale Ligii Campionilor la fotbal, va fi arbitrată de o brigadă din România. [citeste]

Actualizata la: 19 feb 2018
Ziarul:

LIVETEXT Bayern München – Beșiktaș, în optimile Ligii Campionilor 0-0. Meciul e arbitrat de Ovidiu Hațegan - 73% - Libertatea
LIVETEXT Bayern München – Beșiktaș, în optimile Ligii Campionilor 0-0. Meciul e arbitrat de Ovidiu Hațegan. Arădeanul i-a lăsat pe turci în inferioritate din minutul 16! - 69% - Libertatea
Ovidiu Hațegan va arbitra un meci din Liga Campionilor. La ce joc a fost delegat arădeanul - 62% - Libertatea
Ovidiu Hațegan o va arbitra pe Bayern în UCL - 58% - Europa FM
Fotbal: Arbitrul Ovidiu Haţegan, delegat la meciul FC Porto - Schalke din Liga Campionilor - 54% - AGERPRES
LIVE BLOG | Liga Campionilor: Chelsea - Barcelona şi Bayern - Beşiktaş se joacă ACUM. Bayern se distrează, 4-0 cu Beşiktaş! Messi egalează pentru Barcelona, 1-1 pe Stamford Bridge! - 54% - Pro Sport
Ovidiu Haţegan, la al 21-lea meci în grupele Ligii Campionilor! Va arbitra derby-ul zilei - 53% - Fanatik
Ovidiu Hațegan va arbitra în optimile Ligii Campionilor. La ce partidă a fost delegat „centralul” român - 52% - B1 TV
​Champions League: Ovidiu Hațegan va arbitra meciul Borussia Dortmund vs FC Barcelona - 52% - HotNews
Europa League, sferturi: Ovidiu Haţegan va arbitra meciul Napoli vs Arsenal - 52% - HotNews
LIVE BLOG | Liga Campionilor: Chelsea - Barcelona şi Bayern Beşiktaş se joacă ACUM! Haţegan dă un cartonaş roşu în minutul 16! Chelsea şi Barcelona se anulează reciproc pe Stamford Bridge! - 51% - Pro Sport
Ovidiu Hategan va arbitra în Europa League » Conduce meciul unei foste adversare a FCSB - 51% - Gazeta Sporturilor
LIVETEXT Bayern München – Beșiktaș, în optimile Ligii Campionilor 1-0. Hațegan i-a lăsat pe turci în inferioritate din minutul 16! - 51% - Libertatea