LIGA CAMPIONILOR. Meci de GALĂ la Torino, între Juventus și Tottenham. 4 goluri și penalty RATAT. City este CALIFICATĂ în „SFERTURI” - www.infoziare.ro

Juventus Torino și Tottenham Londra au remizat, marți, scor 2-2, în prima manșă a optimilor de finală din Liga Campionilor. [citeste]

Actualizata la: 14 feb 2018
Ziarul: Evenimentul zilei

VIDEO + FOTO Meci nebun cu 4 goluri și penalty ratat între Juventus și Tottenham » Guardiola zdrobește Basel și mărșăluiește spre trofeu - 47% - Gazeta Sporturilor
Liga Campionilor | Tottenham - Juventus 1-2 şi Manchester City - Basel 1-2! Italienii se califică după ce au întors scorul pe Wembley! City este a doua echipa din Anglia calificată în sferturile Champions League - 45% - Pro Sport
LIVE BLOG Liga Campionilor | Tottenham - Juventus şi Manchester City - Basel se joacă ACUM! Basel o egalează pe City! Asediu la poarta lui Buffon pe Wembley, penalty neacordat pentru Juventus - 44% - Pro Sport
OPTIMILE LIGII CAMPIONILOR // VIDEO + FOTO Thriller la Torino: Juventus a avut 2-0 și penalty, dar Tottenham are prima șansă la retur! City s-a distrat în Elveția - 44% - Gazeta Sporturilor
VIDEO Nebunie totală în ultima etapă din Premier League! Chelsea, OUT din Liga Campionilor, meci cu 9 goluri între Tottenham și Leicester + recordurile inimaginabile reușite de Guardiola și Manchester City - 41% - Gazeta Sporturilor
Meci dramatic între Liverpool și Tottenham, cu trei goluri și un penalty ratat în ultimele zece minute - 41% - Antena 3
LIGA CAMPIONILOR. PAOK Salonic, MECI ULUITOR contra lui Spartak Moscova! 5 goluri într-o repriză și penalty ratat în minutul 71! - 38% - Gazeta Sporturilor
LIVE BLOG Liga Campionilor | Juventus - Tottenham şi Basel - Manchester City se joacă ACUM. Festival de goluri! Dublă pentru Higuain, Kane reduce din diferenţă, iar "maşinăria" lui Guardiola marchează pe bandă! - 38% - Pro Sport
LIVE BLOG Liga Campionilor | Juve - Tottenham şi Basel - City se joacă ACUM. Higuain a ratat şansa unui hat-trick, dar a stabilit un record, City se distrează în Elveţia: dublă Gundogan - 35% - Pro Sport
Liga Campionilor// Manchester City şi-a umilit adversara. Juventus - Tottenham, meciul momentului - 35% - Realitatea TV
LIVE BLOG Liga Campionilor | Tottenham - Juventus şi Manchester City - Basel se joacă ACUM! Basel o egalează pe City! Son deschide scorul pe Wembley! - 35% - Pro Sport
LIVE BLOG Liga Campionilor | Tottenham - Juventus şi Manchester City - Basel se joacă ACUM! Basel, la egalitate cu City! Son a deschis scorul pe Wembley - 35% - Pro Sport
Liga Campionilor. Real Madrid, calificată după un penalty controversat. Juventus revenise de la 0-3 în partida tur - 35% - Antena 3
LIVE BLOG Liga Campionilor | Tottenham - Juventus şi Manchester City - Basel se joacă ACUM! - 35% - Pro Sport