Eroare baza de date:insert
insert into rss_item_log ( rss_item_log_rss_item_id ) values ( '16995000' ) --> Table './infoziare_newz/rss_item_log' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed

VIDEO & FOTO Descătușarea Albă » Real Madrid s-a distrat cu Real Sociedad, iar Ronaldo a marcat o triplă - www.infoziare.ro

Real Madrid a făcut un meci bun pe teren propriu cu Real Sociedad, scor 5-2. Prima repriză a fost de vis: galacticii au marcat patru goluri, fără să încaseze vreunul. VIDEO: Vezi AICI golurile meciului! Spectacolul a început cu Lucas, care a marcat din primul minut, servit de Ronaldo. Pe urmă, portughezul a făcut una din cele mai bune partide din acest sezon, marcând de trei ori. Pe tabela de marcaj și-a mai trecut numele și Kroos. ... [citeste]

Actualizata la: 11 feb 2018

REAL MADRID - REAL SOCIEDAD 0-2 // VIDEO + FOTO INCREDIBIL! Real, FURATĂ pe teren propriu » EROARE uriașă a VAR - 48% - Gazeta Sporturilor
REAL MADRID - JUVENTUS 1-3 // VIDEO Monstruos! Ronaldo a marcat golul care o duce pe Real Madrid mai aproape de o nouă Ligă » Și-a îmbunătățit și un record incredibil! - 45% - Gazeta Sporturilor
Barcelona - Real Madrid 5-1. "Triplă" Luis Suarez! Barca pe val fără Messi, Real în genunchi fără Cristiano Ronaldo GOLURILE VIDEO - 44% - RomaniaTV
Ronaldo who? O jucătoare de la Real Madrid a intrat în istorie, după ce a marcat cel mai rapid hat-trick! | FOTO & VIDEO - 42% - Pro Sport
REAL MADRID - REAL SOCIEDAD 3-4 // FOTO Trupa lui Zidane, OUT din Cupa Spaniei după un meci nebun - 41% - Gazeta Sporturilor
REAL VALLADOLID - REAL MADRID 1-4 // VIDEO Rămasă fără obiectiv, Real s-a dezlănțuit pe terenul echipei lui Ronaldo - 41% - Gazeta Sporturilor
Live Blog La Liga etapa a 30-a. Gol acum în Real Sociedad – Real Madrid. Video - 41% - Fanatik
REAL MADRID - BARCELONA 0-3 // VIDEO Reacția lui Luis Suarez după ce s-a distrat cu Real Madrid: „Uitați-vă la rezultate! Avem 6 ani la rând în care ajungem în finală” - 41% - Gazeta Sporturilor
Real Madrid – Real Sociedad 3-1 în La Liga. Echipa lui Zidane a întors scorul. VIDEO cu rezumatul - 41% - Fanatik
Real Madrid – Real Sociedad 3-4 în sferturi Cupa Regelui. ”Galacticii”, eliminare rușinoasă. VIDEO - 41% - Fanatik
Live Blog La Liga, etapa a 25-a. Real Madrid – Real Sociedad 1-1. Vinicius Jr. îi salvează pe „galactici”. Video - 40% - Fanatik
VIDEO Cupa Spaniei: Real Madrid, eliminată în sferturi după o partidă nebună cu Real Sociedad - 40% - HotNews
LaLiga Spania, etapa 36. FC Barcelona – Real Madrid e duminică seară. FC Sevilla a învins Real Sociedad | VIDEO - 40% - Libertatea