VIDEO | Cum aperi un penalty în minutul 99, când echipa ta conduce cu 4-3. Portarul în care Tene a avut încredere 100%, intervenţie de zile mari. Al Wahda, echipa antrenată de Reghecampf, e prima în Emirate. Aşa s-au marcat cele 7 goluri - www.infoziare.ro

al Wahda [citeste]

Actualizata la: 03 feb 2018
Ziarul: Pro Sport

VIDEO | Cum aperi un penalty în minutul 99, când echipa ta conduce cu 4-3. Portartul în care Tene a avut încredere 100% a avut o intervenţie de zile mari. Al Wahda, echipa antrenată de Reghe, e prima în Emirate. Aşa s-au marcat cele 7 goluri - 89% - Pro Sport
Coșmar pentru Laurențiu Reghecampf în în Emirate! Echipa sa a primit zece goluri în cinci zile - 27% - Fanatik
Reghecampf, lider în Emirate! Al Wahda a învins o contracandidată la titlu după un meci dramatic, cu şapte goluri şi un penalty ratat în ultimul minut - 27% - Pro Sport
Victorie care o ţine pe Al Wahda în coasta liderului! Echipa antrenată de Reghecampf urmăreşte titlul în Emiratele Arabe Unite - 27% - Pro Sport
Reghecampf, umilit în Emirate! În minutul 23, echipa lui era condusă cu 0-3 » Care a fost scorul final - 26% - Gazeta Sporturilor
Înfrângere usturătoare pentru Reghecampf în Emirate. Al Wahda era condusă cu 3-0 în minutul 23. Cât s-a terminat meciul - 24% - Pro Sport
VIDEO Crudă soartă pentru Penedo să fie portarul Panama: iei 6 goluri și când aperi bine! "Ar fi oribil să pierdem așa la Mondial" - 21% - Gazeta Sporturilor
VIDEO Crudă soartă pentru Penedo să fie portarul statului Panama: iei 6 goluri și când aperi bine! "Ar fi oribil să pierdem așa la Mondial" - 21% - Gazeta Sporturilor
Prima veste buna pentru Reghecampf dupa mult timp! Echipa antrenata de roman a invins clar in ultima etapa din campionat - 21% -
Reghecampf face spectacol în Emirate! Victorie entuziasmantă cu echipa care a ținut-o în șah pe Real Madrid - 20% - Gazeta Sporturilor
VIDEO Meci nebun pentru echipa lui Reghecampf la arabi. Ce a păţit fostul tehnician al Stelei în ultimele 20 de minute ale derbyului din Emirate - 20% - Adevarul
Al Wahda, echipa lui Reghecampf, umilită de Lokomotiv Tașken, în Liga Campionilor Asiei - 19% - Libertatea
Catastrofă pentru Reghecampf în Emirate! Al-Wahda, umilită acasă - 19% - Realitatea TV
Al Wasl, echipa antrenată de Laurenţiu Reghecampf, s-a impus cu 4-3 împotriva formaţiei Hatta - 19% - Mediafax