Reghecampf, lider în Emirate! Al Wahda a învins o contracandidată la titlu după un meci dramatic, cu şapte goluri şi un penalty ratat în ultimul minut - www.infoziare.ro

Al Wahda, echipa antrenată de Laurenţiu Reghcampf, a învins, vineri, pe teren propriu, cu scorul de 4-3, formaţia Al Wasl, în etapa a 15-a din campionatul Emiratelor Arabe Unite, şi a urcat pe primul loc în clasament. [citeste]

Actualizata la: 02 feb 2018
Ziarul: Pro Sport

Ce şansă a ratat Reghecampf! Al Wahda a remizat cu ultima clasată şi a pierdut ocazia de a fi lider în Emirate - 37% - Pro Sport
Performanță importantă pentru Reghecampf în Emirate » Calificare după un meci dramatic, cu 7 goluri - 37% - Gazeta Sporturilor
Performanță importantă pentru Laurențiu Reghecampf în Emirate » Calificare după un meci dramatic cu 7 goluri - 36% - Gazeta Sporturilor
Reghecampf a pierdut dramatic acasă în Liga Campionilor! Al Wahda e pe ultimul loc în grupă după ce a primit opt goluri în două meciuri - 36% - Pro Sport
VIDEO | Cum aperi un penalty în minutul 99, când echipa ta conduce cu 4-3. Portarul în care Tene a avut încredere 100%, intervenţie de zile mari. Al Wahda, echipa antrenată de Reghecampf, e prima în Emirate. Aşa s-au marcat cele 7 goluri - 33% - Pro Sport
Reghecampf, de neoprit în Emirate! Al Wahda a ajuns la 15 meciuri fără înfrângere şi e din nou lider - 31% - Pro Sport
Încă o victorie pentru Reghecampf în Emirate după un meci spectaculos cu 5 goluri - 30% - Gazeta Sporturilor
Meci dramatic între Liverpool și Tottenham, cu trei goluri și un penalty ratat în ultimele zece minute - 30% - Antena 3
Reghecampf ţine aproape de lider, în Emirate. Victorie spectaculoasă pentru Al Wahda în ultima etapă de campionat, contra campioanei en-titre - 29% - Pro Sport
Reghecampf și-a distrus adversara la titlu » Al-Wahda a învins-o pe Al Ain în "sferturile" Cupei Ligii - 29% - Gazeta Sporturilor
Şumudică a dat-o în bară, Reghecampf e pe val: Kayserispor, eliminată dramatic din Cupa Turciei. Al-Wahda e lider - 29% - Adevarul
Reghecampf respiră în Emirate! Al Wahda a câştigat după patru meciuri fără victorie - 28% - Pro Sport
ZDROBIT în derby! Reghecampf mai are doar șanse teoretice la titlu » Derby cu 8 goluri marcate în Emirate - 27% - Gazeta Sporturilor
CFR Cluj - Gaz Metan Mediaş 2-2. Penalty ratat în ultimul minut - 26% - Jurnalul National