LIVE BLOG | Mai vrem victorii româneşti la Australian Open! Begu şi Niculescu luptă pentru sferturi la dublu de la ora 02:00. Meci foarte tare pentru echipa Cîrstea/Maia. Programul complet - www.infoziare.ro

[citeste]

Actualizata la: 20 ian 2018
Ziarul: Pro Sport

LIVE BLOG Australian Open | Begu şi Niculescu luptă ACUM pentru sferturi la dublu! Meci foarte tare pentru echipa Cîrstea/Maia - 76% - Pro Sport
Australian Open 2018 | Echipa Begu/Niculescu s-a calificat în sferturile probei de dublu / Cîrstea şi Maia, învinse dramatic de Safarova/Strycova - 42% - Mediafax
LIVE BLOG Australian Open | Olaru şi Savchuk se luptă ACUM cu Safarova/Strycova! Begu şi Niculescu s-au calificat în optimile probei de dublu după ce norocul le-a zâmbit la minge de meci - 41% - Pro Sport
LIVE BLOG Australian Open | Begu şi Niculescu luptă ACUM pentru o semifinală istorică! Început perfect pentru echipa "Begulescu" - 41% - Pro Sport
LIVE BLOG Australian Open | Principala adversară a Simonei Halep a supravieţuit incredibil după ce a fost condusă cu 5-1 în decisiv! Begu, înfrângere dezamăgitoare în turul 2! Victorii la dublu pentru Olaru şi Cîrstea - 41% - Pro Sport
LIVE BLOG Australian Open | Norocul le-a zâmbit la minge de meci. Begu şi Niculescu s-au calificat în optimile probei de dublu! Înfrâgere usturătoare pentru Olaru - 41% - Pro Sport
LIVE BLOG Australian Open | Norocul le-a zâmbit la minge de meci. Begu şi Niculescu s-au calificat în optimile probei de dublu! Înfrângere usturătoare pentru Olaru - 41% - Pro Sport
LIVE BLOG Australian Open | Surpriză colosală: Nadal se accidentează şi e OUT în sferturi! Echipa FANTASTICĂ Begu/Niculescu s-a calificat în semifinale, după un meci în care spiritul românesc a îngropat visul american - 41% - Pro Sport
LIVE BLOG Australian Open | Semifinale ŞOC pe ambele tablouri! Trei surprize uriaşe, un lider mondial eliminat şi o contracandidată a Simonei care pleacă acasă. Spiritul românesc a îngropat visul american, iar echipa Begu/Niculescu se va lupta pentru finală la dublu - 40% - Pro Sport
LIVE BLOG Australian Open | Norocul le-a zâmbit la minge de meci! Begu şi Niculescu s-au calificat în optimile probei de dublu după o victorie dramatică! Echipa Olaru/Savchuk intră în acţiune după ora 06:00 - 39% - Pro Sport
LIVE BLOG Australian Open | Principala adversară a Simonei Halep a supravieţuit incredibil după ce a fost condusă cu 5-1 în decisiv! Begu, înfrângere dezamăgitoare în turul 2! Olaru şi Cîrstea, victorii la dublu - 39% - Pro Sport
LIVE BLOG Australian Open | Echipa "Begulescu" atacă ACUM optimile de finală! Meci dramatic pentru Begu şi Niculescu. Cuplul Olaru/Savchuk intră în acţiune după 04:30 - 39% - Pro Sport