Laurențiu Reghecampf s-a calificat în sferturile Cupei Președintelui / VIDEO

Laurențiu Reghecampf s-a calificat în sferturile Cupei Președintelui. Antrenorul român continuă lupta pentru trofee în Emirate cu Al Wahda. Formația pregătită de Reghe a câștigat cu emoții, marți seară, meciul cu Emirates Club, scor 2-1, după prelungiri. Al Wahda, locul 2 în campionat, a deschis scorul în minutul 50, prin Alakberi. Gazdele au egalat în minutul […] Post-ul apare prima dată în . [citeste]

Actualizata la: 17 ian 2018
Ziarul: Libertatea

Laurențiu Reghecampf s-a calificat în sferturile Cupei Președintelui / VIDEO - 100% - Libertatea
Laurențiu Reghecampf s-a calificat în semifinalele Cupei Preşedintelui Emiratelor Arabe Unite / VIDEO - 82% - Libertatea
O nouă performanţă pentru Laurenţiu Reghecampf în Emirate! Al Wahda s-a calificat în finala Cupei - 63% - Pro Sport
UPDATE. De Amorim, gol pentru Kayserispor. Trupa lui Șumudică s-a calificat în sferturile Cupei Turciei | VIDEO - 48% - Libertatea
VIDEO Răzvan Lucescu s-a calificat în "sferturile" Cupei Greciei » Perioadă extraordinară pentru PAOK - 48% - Gazeta Sporturilor
Reghecampf și-a distrus adversara la titlu » Al-Wahda a învins-o pe Al Ain în "sferturile" Cupei Ligii - 47% - Gazeta Sporturilor
LIVE TEXT CSU Craiova – Dinamo, în sferturile Cupei României 2018. Oltenii s-au calificat în semifinale | FOTO&VIDEO - 47% - Libertatea
Show total pe Camp Nou! VIDEO | Barcelona a zdrobit-o pe Celta Vigo şi s-a calificat la pas în sferturile Cupei Regelui. Messi, "on fire" - 46% - Pro Sport
Doi paşi până la un nou trofeu. VIDEO | "Dubla" superbă a ungurului Dzsudzsak a calificat-o pe Al Wahda în semifinalele Cupei Preşedintelui - 45% - Pro Sport
CFR Cluj s-a calificat în sferturile Cupei României - 44% - Mediafax
FC Hermannstadt s-a calificat în sferturile Cupei României - 44% - Mediafax
Imaginile durerii de la inmormantarea lui Hary Reghecampf, tatal fostului antrenor FCSB Laurentiu Reghecampf - 44% -
Universitatea Craiova s-a calificat în sferturile Cupei României - 44% - Jurnalul National
CSM Volei Alba Blaj s-a calificat în sferturile Cupei CEV - 44% - Romania Libera