VIDEO » Real Madrid, în sferturile Cupei Spaniei » Remiză de palmares obţinută de Numancia pe "Santiago Bernabeu" - www.infoziare.ro

După ce a învins cu 3-0 în tur, Real Madrid a remizat pe "Santiago Bernabeu", contra celor de la Numancia, scor 2-2, obţinând astfel calificarea în sferturile de finală ale Cupei Spaniei. REZUMAT VIDEO Cu un prim "11" din care au lipsit majoritatea titularilor obişnuiţi, trupa lui Zinedine Zidane a deschis scorul după doar 10 minute de joc, Lucas Vazquez reluând cu capul în plasă, după o centrare excelentă a lui Dani Carvajal. ... [citeste]

Actualizata la: 11 ian 2018

Fotbal: FC Barcelona, în finala Cupei Spaniei, după 3-0 cu Real, pe Santiago Bernabeu - 41% - AGERPRES
Real Madrid – Barcelona 0-3 VIDEO. Catalanii, în finala Cupei Spaniei, după ce şi-au umilit rivala chiar pe Bernabeu - 39% - Fanatik
Real Madrid-Leganes 3-0. Los Blancos, cu un pas în „sferturile” Cupei Spaniei. Vinicius a înscris un super gol. Video - 38% - Fanatik
Real Madrid - Barcelona 0-3! Catalanii îşi umilesc rivala pe ”Santiago Bernabeu” şi se califică în finala Cupei Regelui! Luis Suarez, din nou ”coşmarul” campioanei Europei - 36% - Pro Sport
VIDEO Real Madrid - Barcelona 0-1 / Catalanii au pus stăpnire pe Madrid - A patra victorie consecutivă pe Santiago Bernabeu n LaLiga - 36% - HotNews
Duel tare pentru Barcelona în „sferturile” Cupei Spaniei » Real Madrid merge în Catalunya - 35% - Gazeta Sporturilor
VIDEO Surpriză uriașă pe Santiago Bernabeu - Real Madrid, nvinsă de Girona (scor 2-1) - 35% - HotNews
Real Madrid a fost învinsă în deplasare de echipa Leganes, scor 1-0, dar s-a calificat în sferturile de finală ale Cupei Spaniei - 34% - Stiri pe surse
VIDEO + FOTO Atenție, mesaj vulgar! Stupefacție în minutul 12 al transmisiunii de pe "Santiago Bernabeu", la Real Madrid - Plzen - 34% - Gazeta Sporturilor
Real Madrid, umilită pe Santiago Bernabeu - 33% - Jurnalul National
DEZASTRU TOTAL pentru Real Madrid: A fost SPULBERATĂ de Ajax Amsterdam, pe Santiago Bernabeu, în Liga Campionilor - VIDEO - 33% - Click
DEZASTRU TOTAL pentru Real Madrid: A fost SPULBERATĂ de Ajax Amsterdam, pe Santiago Bernabeu, în Liga Campionilor - VIDEO - 33% - Stiri pe surse
Real Madrid şi Atletico Madrid, negocieri pentru o trădare istorică! Fotbalistul vrea să plece de pe "Santiago Bernabeu" - 33% - Pro Sport