Reghecampf face spectacol în Emirate! Victorie entuziasmantă cu echipa care a ținut-o în șah pe Real Madrid - www.infoziare.ro

Al-Wahda, formația antrenată de Laurențiu Reghecampf, a obținut o victorie impresionantă în această seară în Emirate, impunându-se cu 4-2 pe terenul lui Al-Jazira, echipă care recent a jucat la Campionatul Mondial al Cluburilor, unde a pierdut greu în fața lui Real Madrid, 1-2.  Echipa lui Reghe a jucat excelent, iar în minutul 83 conducea cu 4-0 după hatrickul lui Sebastian Tagliabue și reușita lui Al Akberi. ... [citeste]

Actualizata la: 08 ian 2018

O nouă victorie în Emirate pentru echipa lui Laurenţiu Reghecampf! Al Wasl s-a impus în deplasare - 40% - Fanatik
Reghecampf, umilit în Emirate! În minutul 23, echipa lui era condusă cu 0-3 » Care a fost scorul final - 35% - Gazeta Sporturilor
VIDEO | Cum aperi un penalty în minutul 99, când echipa ta conduce cu 4-3. Portarul în care Tene a avut încredere 100%, intervenţie de zile mari. Al Wahda, echipa antrenată de Reghecampf, e prima în Emirate. Aşa s-au marcat cele 7 goluri - 34% - Pro Sport
Victorie importantă pentru Reghecampf & Co. Al Wahda a urcat pe locul 2 în Emirate - 34% - Pro Sport
Încă o victorie pentru Reghecampf în Emirate după un meci spectaculos cu 5 goluri - 33% - Gazeta Sporturilor
VIDEO Încă o victorie pentru Reghecampf în Emirate » Bilanţ uluitor în ultimele 12 meciuri - 33% - Gazeta Sporturilor
Reghecampf respiră în Emirate! Al Wahda a câştigat după patru meciuri fără victorie - 33% - Pro Sport
Al Wasl - Al Dhafra 2-1 // Victorie la limită pentru Laurențiu Reghecampf în Emirate » Cum arată situația din clasament - 33% - Gazeta Sporturilor
VIDEO Spectacol la debutul lui Solari! Real Madrid, victorie cu 4-0 în Cupa Regelui Spaniei » Vezi AICI toate golurile! - 32% - Gazeta Sporturilor
VILLARREAL - REAL MADRID 2-2 // Spectacol în primul meci al anului din La Liga! "Dubla" lui Cazorla îi interzice Realului prima victorie din 2019 - 32% - Gazeta Sporturilor
Reghecampf, înfrângere cu penultima clasată în Emirate! Echipa lui Mamici a câștigat titlul matematic - 32% - Gazeta Sporturilor
Reghecampf, înfrângere cu penultima clasată în Emirate » Echipa lui Mamici a câștigat titlul matematic - 32% - Gazeta Sporturilor
Români în străinătate LIVE BLOG. Reghecampf, prima victorie în Emirate, Cristi Tănase, primul gol pentru Giresunspor - 32% - Fanatik
Coșmar pentru Laurențiu Reghecampf în în Emirate! Echipa sa a primit zece goluri în cinci zile - 32% - Fanatik