Înfrângere pentru Şumudică în primul amical al iernii. Kayserispor - Kukesi 1-2, cu două goluri în două minute ale albanezilor. VIDEO | Reuşită de excepţie a turcilor - www.infoziare.ro

Kayserispor, echipa lui Marius Şumudică, a început pregătirile în vederea returului din campionatul turc. Albanezii de la Kukesi au fost primul adversar întâlnit de revelaţia din Turcia, însă Kayserispor a fost învinsă, 1-2. Reuşita echipei lui Şumudică a fost una de excepţie,... [citeste]

Actualizata la: 08 ian 2018
Ziarul: Pro Sport

liveVIDEO Șumudică joacă ACUM primul amical al iernii! Gol fabulos marcat de Kayserispor - 31% - Gazeta Sporturilor
VIDEO + FOTO Dinamo marchează 4 goluri în 10 minute şi se impune categoric în primul amical al iernii - 30% - Gazeta Sporturilor
LIVE VIDEO | Kayserispor dispută al doilea amical al iernii! Şumudică i-a trimis în teren pe Silviu Lung şi Săpunaru - 29% - Pro Sport
FC Voluntari - Sepsi 1-2. Hamed şi Fulop, cu două goluri în cinci minute, aduc o victorie importantă pentru echipa lui Neagoe. Mutu, a doua înfrângere din cariera de antrenor - 26% - Pro Sport
Şumudică e la pământ după ce Kayserispor a încasat 9 goluri în două meciuri: "E jenant! Eu am pregătit bine meciul. Ce puteam să fac?" - 25% - Pro Sport
LIVE SCORE | Kayserispor - Fenerbahce se joacă ACUM. Şumudică, umilit pe teren propriu! VIDEO | Visul european, spulberat: câte goluri a primit echipa sa în primele 58 de minute - 24% - Pro Sport
VIDEO Marius Șumudică a pierdut primul amical al iernii » Golul formației sale a fost marcat printr-o execuție fabuloasă - 24% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT + VIDEO Chiricheș, titular pentru Napoli în meciul care o poate readuce pe primul loc! Două goluri în 5 minute - 24% - Gazeta Sporturilor
CORESPONDENȚĂ DIN TURCIA // VIDEO Marius Șumudică a pierdut primul amical al iernii » Golul formației sale a fost marcat printr-o execuție fabuloasă! - 24% - Gazeta Sporturilor
CORESPONDENȚĂ DIN TURCIA // VIDEO+FOTO Marius Șumudică a pierdut primul amical al iernii » Golul formației sale a fost marcat printr-o execuție fabuloasă! - 23% - Gazeta Sporturilor
CFR, a doua victorie în amicale. Costache este transferul iernii până acum, cu două goluri în două meciuri. Ce au făcut Ţucudean, Ioniţă şi brazilianul Gilvan - 23% - Pro Sport
VIDEO George Puşcaş, două goluri în 40 de minute, la primul meci jucat ca titular la Reading - 23% - HotNews
liveVIDEO Șumudică joacă ACUM primul amical al iernii! Început dezastruos de meci - 23% - Gazeta Sporturilor