FOTO Decizia luată de Simona Halep la primul meci după încheierea colaborării cu Adidas » Cum a apărut liderul mondial la primul meci - www.infoziare.ro

Simona Halep a anunțat oficial încheierea colaborării cu Adidas în ultima zi a lui 2017, iar la primul meci din noul an a apărut îmbrăcată într-un echipament nemarcat. La meciul cu Nicole Gibbs, din primul tur al turneului WTA de la Shenzhen, câștigat în două seturi (detalii AICI), Halep a jucat îmbrăcată într-o rochie roșu, însă fără sigla vreunui producător de echipament sportiv. ... [citeste]

Actualizata la: 01 ian 2018

FOTO Decizia luată de Simona Halep la primul meci după încheierea colaborării cu Adidas » Cum a apărut liderul mondial în 2018 - 94% - Gazeta Sporturilor
Simona Halep – Ashleigh Barty 4-6, 4-6. Video. Eșec pentru liderul mondial în chiar primul meci din 2019 - 41% - Fanatik
Mihaela Buzărnescu şi Marius Copil, eliminaţi în primul tur de la Indian Welles după meciuri maraton. A apărut ”pe scenă” şi Serena Williams! Cum s-a mişcat fostul lider mondial în primul meci după ce a devenit mamă - 38% - Pro Sport
Mihaela Buzărnescu şi Marius Copil, eliminaţi în primul tur de la Indian Wells după meciuri maraton. A apărut ”pe scenă” şi Serena Williams! Cum s-a mişcat fostul lider mondial în primul meci după ce a devenit mamă - 38% - Pro Sport
Simona Halep a pierdut primul meci la Madrid, după trei ani. Numărul 1 mondial a fost eliminată în sferturi - 37% - RomaniaTV
După ce Serena Williams a apărut îmbrăcată ca o 'super eroină', şi Simona Halep a primit un echipament SPECIAL la primul meci de la Roland Garros - 37% - B1 TV
LIVE BLOG | România - Elveţia, în Fed Cup: Halep - Golubic se joacă ACUM. Liderul mondial revine apăsat, după surpriza de la început de meci! VIDEO: aşa s-a încheiat primul set - 37% - Pro Sport
SIMONA HALEP - MAGDALENA RYBARIKOVA // FOTO + VIDEO Halep e în sferturi la Stuttgart! Victorie în fața Rybarikovei, după ce liderul mondial a pierdut primul set - 36% - Gazeta Sporturilor
Moruţan, "încărcat" de Costel Enache, la primul meci după dezastrul de la U19. Decizia luată în premieră - 36% - Pro Sport
LIVE BLOG | Finala Australian Open: Simona Halep - Caroline Wozniacki se joacă ACUM. Liderul mondial a revenit în primul set, dar a ratat tiebreak-ul. Daneza a câştigat în premieră set într-un meci pentru un trofeu de Mare Şlem - 36% - Pro Sport
România a pierdut în semifinalele Fed Cup. Decizia luată de Simona Halep imediat după meci - 36% - Antena 3
SIMONA HALEP - MAGDALENA RYBARIKOVA // FOTO + VIDEO Halep e în sferturi la Stuttgart! Victorie în fața Rybarikovei, după ce liderul mondial a pierdut primul set + cu cine ar putea juca - 35% - Gazeta Sporturilor
LIVE VIDEO Halep, meci de vis: Simona a distrus-o pe Mertens în primul set. Statistică fantastică pentru liderul WTA - 35% - Adevarul
LIVE BLOG | România - Elveţia, 1-0 în Fed Cup: Begu - Bacsinszky joacă ACUM un meci extrem de echilibrat: Irina, în avantaj! Meci de încălzire pe zgură pentru liderul mondial: Simona Halep a adus prima victorie, dominând decisivul cu Golubic | FOTO: gest superb al Soranei Cîrstea - 35% - Pro Sport